O NAS

Dostarczamy OD ponad 17 lat profesjonalną technologię digitalizacji 3D i wytwarzania przyrostowego

SHINING 3D, założona w 2004 roku, koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i zastosowaniu precyzyjnych produktów cyfrowych 3D. Firma dąży do stania się firmą zajmującą się technologią cyfrową 3D o globalnym zasięgu, promującą popularyzację i zastosowanie technologii cyfrowej 3D, oferując przystępne, wydajne rozwiązania high-tech.

Globalny zespół zapewniający
wsparcie dla użytkowników na całym świecie

SHINING 3D ma siedzibę w Hangzhou w Chinach i posiada filie w Chengdu i Tianjin w Niemczech (Stuttgart) oraz w USA (San Francisco).

Koncentrując się na wysokiej precyzji
Technologia cyfrowa 3D od ponad dekady, lider w stomatologii cyfrowej i profesjonalnej
Rozwiązania do skanowania 3D

SHINING 3D to naukowe i technologiczne przedsiębiorstwo zajmujące się innowacjami, skupiające się na precyzyjnym oprogramowaniu cyfrowym 3D i technologii sprzętowej opartej na wizji komputerowej. Zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą cyfrowego sprzętu dentystycznego oraz profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do skanowania 3D.
Firma samodzielnie opracowała szereg podstawowych technologii w dziedzinie 3D i posiada prawie 300 autoryzowanych patentów i ponad 100 praw autorskich do oprogramowania.
SHINING 3D niezależnie opracowało podstawowe technologie, takie jak dopasowanie stereo światła strukturalnego i algorytm rekonstrukcji 3D, algorytm kalibracji o wysokiej precyzji pomiaru wizyjnego 3D, wysokiej jakości oprogramowanie do inteligentnego przetwarzania i projektowania danych 3D, projektowanie głównych komponentów kamery i projekcji oraz układ optyczny. , mechaniczne, elektryczne systemy kontroli integracji.
Używając wewnątrzustnego skanera 3D i oprogramowania jako pierwszego etapu kompleksowego obiegu pracy w stomatologii cyfrowej, cyfrowa firma dentystyczna jest zobowiązana do dostarczania ustnych wizualizowanych konsultacji i cyfrowych rozwiązań jamy ustnej, takich jak odbudowa, ortodoncja i implantologia. Głównym produktem jest wewnątrzustny skaner 3D (używany głównie w klinikach dentystycznych do bezpośredniego pozyskiwania danych 3D modeli zębów), skaner 3D w pracowni dentystycznej (używany głównie w fabrykach protez do skanowania stomatologicznych wycisków silikonowych lub modeli gipsowych) oraz dentystyczna drukarka 3D ( używany głównie do drukowania modeli żywicznych zębów).
Profesjonalna firma zajmująca się skanowaniem 3D jest zaangażowana w dostarczanie precyzyjnych aplikacji do projektowania 3D i kontroli 3D w dziedzinie produkcji przemysłowej, sztuki i dziedzictwa, medycyny precyzyjnej, edukacji i badań naukowych. Głównymi produktami są ręczne skanery 3D (używane głównie do projektowania cyfrowego, archiwizacji, interaktywnej wizualizacji) oraz precyzyjne systemy kontroli wizyjnej 3D (używane głównie do pełnowymiarowej kontroli 3D).

Ścisły system kontroli jakości produktu

SHINING 3D kontynuuje doskonalenie systemu kontroli jakości produktów w oparciu o światowe standardy. Obecnie firma uzyskała system zarządzania jakością ISO9001, system zarządzania środowiskowego ISO14001, system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO45001, system zarządzania jakością urządzeń medycznych ISO13485 oraz certyfikację planu pojedynczego audytu urządzeń medycznych MDSAP. Firma prowadzi rozwój i produkcję produktów w ścisłej zgodności z tymi normami, aby zapewnić, że jakość produktu spełnia międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa. Produkty firmy przeszły międzynarodowe standardy produktów, takie jak CE, FDA i FCC.