O NAS

Firma SHINING 3D została założona w 2004 roku. Jest uznanym liderem technologii skanowania oraz druku 3D.

Na dzień 31 grudnia 2015 roku, zgłoszenia SHINING 3D do ochrony patentowej obejmowały: 64 patenty na narzędzia do wynalazków, 54 patenty na wzory użytkowe, 27 patentów na design i 55 zgłoszeń dotyczących praw autorskich do oprogramowania.

SHINING 3D skupia się na rozwijaniu interaktywnej fuzji pomiędzy skanowaniem 3D a technologią drukowania przestrzennego.

Rozwiązania SHINING 3D zostały z powodzeniem zastosowane w wielu gałęziach przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, elektronice, artykułach konsumpcyjnych, stomatologii, ortopedii, archiwach zabytków kultury, rzeźbie, budownictwie, energetyce, badaniach naukowych, szkolnictwie zawodowym i wielu innych. W całej historii firmy głównym tematem jest pomaganie klientom w zwiększaniu wydajności, poprawianiu jakości i obniżaniu kosztów.

Współpracujemy z renomowanymi firmami, naszymi partnerami są koncerny takie jak: Intel, Bosch, Adidas, Panasonic, China Southern Locomotive, SVW, BAIC MOTOR, Autodesk i inne.

SHINING 3D ma siedzibę w Hangzhou w Chinach i zatrudnia ponad 500 pracowników. Firma przywiązuje dużą wagę do badań i rozwoju, zatrudniając ponad 247 pracowników w dziale badań i rozwoju.

Firma produkuje ponad 10 różnych typów autonomicznych skanerów 3D i drukarek, tworząc kompletną linię produktów, która obejmuje:

Skanery 3D dla komputerów stacjonarnych, stomatologii, branż o wysokiej dokładności, aparatów fotograficznych i innych.
Drukarki 3D na komputery stacjonarne, biomateriały, aplikacje medyczne i inne.
Przemysłowe drukarki 3D do SLA, SLS, laserowe i kolorowe.

Shining 3D zdobyła międzynarodowe uznanie wśród klientów w ponad 70 krajach w Azji, obu Amerykach, Europie i na Bliskim Wschodzie.
Od momentu założenia firmy w 2004 r. Firma przestrzega zasady “tworzenia wartości dla naszych klientów” zgodnie z zasadami przewodnimi “ciągłego udoskonalania, praktyczności i innowacji, przynoszącego zyski”.

Proces produkcji SHINING 3D ściśle podlega normom ISO9001 i ISO14000, a większość produktów posiada certyfikaty CE, FDA, UL lub FCC. Ta zgodność z międzynarodowymi standardami jakości i produkcji gwarantuje przyszłość ciągłej poprawy jakości i wydajności produkcji.